Meistarklases vecmeitu, draudzeņu, dzimšanas dienas ballīšu ietvaros.

Make up lekcija un praktiskā nodarbība, kuras laikā nodarbības vadītāja liek make up jubilārei vai līgavai, palīdzot arī pārējām ballītes dalībniecēm. Make up un skaistumkopšanas līdzekļu un otu pielietojums. Kā soli pa solim veikt make up sev.
DALĪBAS MAKSA: 30€ /pers (iekļauta arī dzirkstoša dzēriena glāze un gardumiņš)

Foto māksla-pozēšana praktiskā nodarbība, kuras laikā apgūsiet iemaņas, kas nepieciešamas fotografējoties, kā iegūt labākas fotogrāfijas – rakursi, pozas, attieksme, smaids. Pēc pasākuma saņemsiet bildes. Ir iespēja nodrošināt fotogrāfu visam pasākumam. Iespēja atbilstoši pasākumam izrotāt telpas, iespēja uzklāt nelielu uzkodu galdu (uzkodas, dzērienus nodrošiniet paši).
DALĪBAS MAKSA: 35€ /pers (iekļauta arī dzirkstoša dzēriena glāze un gardumiņš)

Hennas meistarklase praktiskā nodarbība, kuras laikā apgūsti, kas ir henna un kur meklējami hennas zīmējumu pirmsākumi. Uz darba lapām trenēsies ar hennas pastas konusiem veikt pirmos štrihus, rosināsi iztēli veidojot pati savus zīmējumus. Apgleznosi savi vai izdaiļosi draudzeni ar hennas pastu.
DALĪBAS MAKSA: 35€ /pers (iekļauta arī dzirkstoša dzeriena glāze un gardumiņš)

Kroņu un rotu meistarklase ir praktiskā nodarbība un radošs process, kur iespējams izgatavot sev izveidotu kroni vai kādu citu skaistu matu rotu, no sev vēlamām pērlīšu krāsām un salikumiem.
DALĪBAS MAKSA: 35€ /pers (iekļauta arī dzirkstoša dzēriena glāze un gardumiņš)

Dekoratīvo ziedu matu stīpiņu meistarklase ir praktiskā nodarbība un radošs process, kur izgatavot sev vēlamo ziedu salikuma matu stīpiņu vai matu lenti.
DALĪBAS MAKSA: 30€ /pers (iekļauta arī dzirkstoša dzēriena glāze un gardumiņš))

Cepama polimērmāla dekoru veidošanas meistarklase, praktiski veidosi krūzīti ar lācīti Teddy vai ziedu kompozīciju. Darbā varēsiet izmantot jebkādas polimērmāla krāsas un pievienot detaļas.
No pasākuma iziesiet ar savu krūzīti. Dekors nebaidās no ūdens, to var mierīgi mazgāt.
DALĪBAS MAKSA: 35€ /pers (iekļauta arī dzirkstoša dzēriena glāze un gardumiņš)

Cena atkarībā no Jūsu vēlmēm. Rakstiet un vienosimies par Jums piemērotu ballītes laiku, veidu un piedāvājumu.